10 mei 2012
filmpjes
maastricht
Pim was hier
10-5-2012 - 

En, heeft hij zijn voorganger nog herdacht, samen met zijn medewerkers? Jorg de Vette, hoofd van het Center for European Studies ( CES), moet even nadenken. “O, Pim! Dat is lang voor mijn tijd geweest. Veel mensen weten niet eens meer dat hij hier directeur was.”

Zorgen over vertraging MUMC
10-5-2012 - 

De faculteitsraad van de faculteit Health, Medicine and Life sciences maakt zich grote zorgen over de voortgang van het universitair medisch centrum ( MUMC+) nu de besprekingen over de gewenste bestuursstructuur nog steeds niet tot resultaat hebben geleid.

SBE op 49
10-5-2012 - 
Maastrichtse economen maken sprong in internationale ranking
Een latente hang naar Freud
10-5-2012 - 
Psychologiestudenten recenseren boeken uit oude Jezuïetencollectie

Kom naar het Observant Lagerhuisdebat

16-2-2012 - 

‘Student en stad staan na 35 jaar nog steeds met de rug naar elkaar toe. Een grof schandaal!?’ Zo luidt een van de stellingen waarover een panel bestaande uit 35 mensen uit de stad Maastricht en de Universiteit Maastricht op maandagavond 5 maart gaan debatteren. Centraal thema: ‘De Maastrichtse student moet meer betrokken worden bij de stad Maastricht’.

Dit thema is geopperd door de Maastrichtse burgemeester Onno Hoes die in de week van het debat gasthoofdredacteur is van Observant, het onafhankelijke weekblad van de Universiteit Maastricht.

 

Wie zitten er zoal in het panel?

Onder anderen vertegenwoordigers van de Tempeleers, Heiligdomsvaart, buurtplatforms, MVV, Staar, ’t Struijskommitee, Lumière, diverse studentenverenigingen en -partijen, college van bestuur UM, Studium Generale, UM-sport en een wetenschapper gespecialiseerd in onderzoek naar universiteiten en studenten.

Burgemeester Onno Hoes zal het debat openen door kort zijn visie op het thema te geven.

 

Het Lagerhuisdebat (naar het gelijknamige tv-programma) wordt geleid door Wammes Bos (seniorredacteur Observant en freelance journalist) en Marcel Schrijnemaekers (hoofd communicatie van de faculteit psychologie en zelfstandig mediatrainer).

 

Wat: Observant-Lagerhuisdebat ‘De Maastrichtse student moet meer betrokken worden bij de stad Maastricht’

Waar: Kumulustheater, Herbenusstraat 89

Wanneer: maandagavond 5 maart

Aanvang: 19.30 uur

Toegang: gratis. Let op: er is een beperkt aantal zitplaatsen. Vol is vol.

Voor meer informatie: Riki Janssen 043-3885384

 

 

 
RJ
Sluit venster
Verzend
specials  |   paarltjes  |   rss  |   UM agenda  |   contact  |   adverteren
 
New